Senior Java Liferay Fejlesztő

Ha szeretnél jelentkezni hozzánk bármelyik pozíciónkra, megteheted itt is:

Add meg LinkedIn-profilod linkjét és telefonszámodat vagy töltsd fel az önéletrajzodat!

  Kijelentem, hogy a vonatkozó adatkezelési tájékoztatót   megismertem. Elolvastam és elfogadom a tájékoztatóban foglaltakat. Jelentkezésemmel hozzájárulok, hogy a jelentkezés során általam megadott személyes adataimat a NITROWISE LABS Zrt. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.

Részletes leírás a pozícióról

Elvárások:
  • 4 év tapasztalat Portál alkalmazások fejlesztésében, 2-3 éves tapasztalat Liferay portál fejlesztésében
Előny:
  • Liferay (5.2 és újabb) fejlesztési és tervezési tapasztalat
  • Dinamikus portál rendszerek tervezése, fejlesztése Enterprise környezetben
  • JavaScript keretrendszerek/technológiák ismerete (pl. Angular, jQuery, AlloyUI)
  • Responsive web design módszertan ismerete
  • Modern programtervezési minták használata webes és mobil technológiákban
  • Agilis módszertanok és eszközök ismerete (pl. Jira)
  • Nagyvállalati IT megoldások ismerete (alkalmazás-szerverek, adatbázis-kezelők)
  • UX tervezési tapasztalat
Feladatok:
  • Java Backend fejlesztés (Java 12, Spring Boot)
  • Önálló fejlesztői feladatok ellátása agilis módszertan szerint működő dinamikus csapatban
  • Dinamikus Portál, CMS rendszer tervezése és fejlesztése, hibaelhárítás, technikai problémák meghatározása és megoldása
  • Junior fejlesztők munkájának koordinálása és támogatása
  • Fejlesztői tesztelés és dokumentálás
  • UI és UX tervezésben részvétel
Fő fejlesztési területeink:
  • Országos szintű adatnyilvántartások, adminisztrációs felülete
  • Komplex szoftverrendszerek, rendszerintegráció;
  • Üzletmenetet támogató egyedi, és SAAS alapú szoftverek
  • BI, Adatkezelés, Adatelemzés, Vezetői információs rendszerek;
  • Kereső és ajánló technológia;
  • Közösségi megoldás fejlesztés;
  • Nagy felhasználószámú rendszerek fejlesztése
Általunk használt technológiák és eszközök teljes tára:
  • JAVA – Spring Boot; Spring Data, Spring REST, Spring MVC
  • Egyéb JAVA technológiák: Hibernate, FasterXML, ThymeLeaf, iText
  • PHP, Laravel
  • Adatbázisok: MySQL, MongoDB, Oracle DB
  • Tesztelés: Junit, Mockito, Testlink, Selenium, Redwood
  • Fejlesztőeszközök: IntelliJ IDEA, WebStorm
  • Kommunikáció: MS Teams
  • Ticketing, Backlog: Jira, Redmine
  • Virtualizáció: Docker, Docker Swarm, Kubernetes, Rancher
  • Webes technológiák: Angular, NPM, Yarn, SCSS, Bootstrap, webpack
  • Folyamat motor: Camunda
  • IdAM: Keycloak
  • Build: Maven, gradle
  • Verziókövetés: Gitlab
  • Dokumentáció: Confluence, SharePoint
  • UX, UI: AxureEP
  • Kódelemzés: SonarQube
  • Kódreview: IDEA
  • CI: GitLab-CI, Jenkins
  • Search: ElasticSearch
Amit kínálunk:
  • Évi 30 szabadságnap
  • Rendszeres szakmai tréningek és vizsgák
  • Modern technológiák megismerése
  • Kiváló munkakörülmények
  • Képesség- és készségfejlesztő tréningek támogatása
  • Munkaidőhöz való rugalmas hozzáállás, heti 3 nap home office