Senior JAVA fejlesztő - Nitrowise

Nagyvállalati léptékben fejlesztünk, a startup cégek hatékonyságával!

help@nitrowise.com +36 70-391-0320

Feladata: Komplex szoftverrendszerek fejlesztése JAVA nyelven 2-6 fős csapatban.

Elvárás:

  • 3-5 év Java Spring, vagy J2E fejlesztési tapasztalat.
  • Szakmai angol nyelvtudás (legalább olvasás)
  • Felelősségteljes gondolkozás, munkavégzés
  • Folyamatos fejlődés iránti igény, és törekvés

Partnereinek változatos, 0,5-1,5 év időtartamú, új technológiákat használó projektjeihez széles tapasztalatokkal rendelkező fejlesztőket keresünk. Egy-egy projekt lezárása után új kihívásokat, új zöld mezős projekteket biztosítunk számodra, nem kell örökké supportálnod ezeréves kódokat. Mi megkeressük és kiválogatjuk Neked a legjobb projekteket.

A munkavégzés Budapesten pénzügyi, biztosítási, banki, startup, vagy középvállalati termékfejlesztésen, illetve állami nagyobb projekteken zajlik, a partnereink csapatával közös kooperációban.

Amit kínálunk:

  • Széles szakmai spektrum, vezető technológiák.
  • Fejlődésedhez, aktuális szakmai tudásodhoz, technológiai érdeklődésednek megfelelő projektek
  • Fiatalos légkör, multi felszereltségű munkakörnyezet;
  • Vonzó juttatási rendszer: tudás-követő fizetések, projekt jutalmak;
  • Elköteleződés az üzleti értékre optimalizált agilis fejlesztés irányába;
  • Munkaidőhöz való rugalmas hozzáállás.
  • Ha még többet szeretnél tudni rólunk, kattints ide!

Fő fejlesztési területeink:

  • Országos szintű adatnyilvántartások, adminisztrációs felületek;
  • Komplex szoftverrendszerek, rendszerintegráció;
  • Üzletmenetet támogató egyedi, és SAAS alapú szoftverek
  • BI, Adatkezelés, Adatelemzés, Vezetői információs rendszerek;
  • Kereső és ajánló technológia;
  • Közösségi megoldás fejlesztés;
  • Nagy felhasználószámú rendszerek fejlesztése

Általunk használt technológiák és eszközök teljes tára:

  • JAVA 6-8 – Spring Boot; Spring Data, Spring REST, Spring MVC
  • Egyéb JAVA technológiák: Hibernate, FasterXML, ThymeLeaf, iText
  • Adatbázisok: MySQL 5.5 verzió, Oracle, MongoDB
  • Fejlesztőeszközök: IntelliJ IDEA, WebStorm
  • Webes technológiák: Angular2, React
  • Build: Maven, gradle
  • Verzióköketés: Gitlab

Jelentkezés: hr@nitrowise.com email címen magyar nyelvű önéletrajzzal / Linkedin profil linkkel.

Megköszönjük, ha az önéletrajzod mellé néhány szóban kifejted részletesebben, az alábbi kihívások közül bármelyhez kötődő motivációdat is:

  • Környezet, domain váltás
  • Szakmai fejlődés, új technológiák elsajátítása, új munkakörök kipróbálása
  • Érdekes, új projektek
  • Rugalmas, minőségi munkakörnyezet

Motivációs leveledben térj ki pár szóban az utóbbi idők legnagyobb problémájára, amit eredményesen megoldottál, vagy éppen sokat tanultál belőle.